فهرست مطالب

چرا وب سایت

چرا وب سایت ؟ وب سایت اینترنتی ، در واقع جنبه مجازی شما محسوب می شود.

چرا وب سایت باید داشته باشیم و دلیل داشتن یک وب سایت برای شرکت , تجارت خود چیست ؟

همان طور که مشاهده می نمایید با پیشرفت و دسترسی کاربران بسیار زیاد در سراسر ایران , با وجود اینترنت های پر سرعت حتی در روستاها  فضای مجازی بزرگی بوجود آمده است که امکان ارتباط بیشتر با مشترین و افراد را برای همگان به ارمغان آورده است.

چرا وب سایت موضوعی است که در سال های قبل تر هم وجود داشت ولی در این دوره و سال ها واقعا فوق العاده شده است کسب و کار های اینترنتی و می تواند باعث پیشرفت خوبی باشد. به عنوان مثال طراحی وب آکسایا  با شروع کار خود در سال ۸۷  این امید را داشت که روزی فرا خواهد رسید که یک صفحه و یک وب سایت درآمدی بیشتر از مجموع چندین کارخانه بزرگ و پردرآمد باشد و همین امر امروز اتفاق افتاده است.

چرا وب سایت داشته باشیم ؟ افزایش درآمد در تجارت خوب این بدین معناست که اگر شما می خواهید در دنیای مجازی ، وجود و حضور داشته باشید ، صرفا یک راهکار خواهید داشت و آن نیز بهره مندی از یک وب سایت اینترنتی است. چرا که آمارهای مختلف ، نشان می دهد ، هر روزه سهم حضور انسان ها در دنیای مجازی فزونی یافته و از سهم دنیای فیزیکی کاسته می شود.

بنابراین ، حضور سریعتر شما در دنیای مجازی به معنای سابقه و تجربه شما بوده و آشنایی بیشتر شما با قواعد زندگی در دنیای مجازی را موجب می گردد. جدای از این موضوع ، وب سایت های اینترنتی از جنبه های مختلف ، کاربردی و لازم هستند. هم از جنبه تبلیغ و برندسازی ، هم از جهت درآمدزایی و افزایش درآمد ، هم از جنبه معرفی و اطلاع رسانی جزء ملزومات زندگی امروزی محسوب می شوند.

چرا وب سایت
چرا وب سایت

مطالب بیشتر

چرا وب سایت

چرا وب سایت چرا وب سایت ؟ وب سایت اینترنتی ، در واقع جنبه مجازی شما محسوب می شود. چرا وب سایت باید داشته باشیم و دلیل داشتن یک وب سایت برای شرکت , تجارت خود چیست ؟ همان طور

مشاهده کامل »

CMS چیست؟ | ویژگی های CMS خوب

سیستم مدیریت محتوا CMS چیست ؟ سیستم مدیریت محتوا (CSM) برای موفقیت اکثر قریب به اتفاق وب سایت ها و اینترانت ها (شبکه های داخلی) حیاتی است. با این وجود هنوز بسیاری از سازمان ها و شرکت‌ها با این تکنولوژی

مشاهده کامل »

پشتیبانی و مشاوره فروش

منتظر سوالات شما هستیم!