درباره تیم طراحی آکسایا

طراحی سایت آکسایا از کجا شکل گرفت؟

یکی از قدیمی‌ترین تیم های طراحی سایت شهر همدان با نام آکسایا چطور فعالیت خودش را آغاز کرد؟ و چه مسیری را طری کرد!

طراحی سایت

شروع شکل گیری تیم آکسایا از کجا آغاز شد؟

شروع همه چی بر می‌گرده به دوره تحصیلی دانشگاه، یک روزی از اون وسط وسط های  دانشگاه که سه یا چهار ترمی از شروع دوستی و آشناییمون با هم دانشگاهیی و هم رشته‌ای هامون ( رشته مهندسی فناوری اطلاعات iT ، مهندسی کامپیوتر ( نرم افزار) بیشتر نمی‌گذشت.

توی یک دوره‌همی تصمیم گرفتیم توی فضای وب خصوصاً وبلاگ نویسی که فعال بودیم اون دوره (سال ۱۳۸۸ ) بیایم وب سایت نویسی رو شروع کنیم و این شد که در صدد یک تیم و اسم برای هدفمون مشترکمون شدیم.

طراحی سایت شرکتی

چرا آکسایا را انتخاب کردیم؟

اولین قدم ما برای شروع انتخاب اسم تیم

پس از اینکه هدف اولیه رو برای دور هم جمع شدند مشخص کردیم به این نتیجه رسیدیم که یک اسم مناسب برای تیم خودمون جهت خدمات و فعالیت بعدی انتخاب کنیم.

هدف اصلی ما یک تیم برنامه‌نویسی، کدنویسی تخصصی توی حوزه وب بود، اسم های خیلی زیادی رو اشتراک گذاری کردیم توی اولین تصمیمون به این نتیجه رسیدیم باید یک اسم انتخاب کنیم که پشتوانه تاریخی شهر همدان رو داشته باشه.

پس شروع کردیم به جستجو از نام های قدیم شهر همدان، مناطق و بخش های مختلف ..
بین همه اون اسم ها ” آکسایا “ یکی از نام های قدیمی شهر همدان با یک قدمت خیلی طولانی مورد توجه ما قرار گرفت.

انتخاب اسمی کهن از سرزمین قدیمی ایران زمین

درباره آکسایا بیشتر بدونیم!

مادها

تصمیم ما بر اساس ریشه تاریخی شهر همدان بود که با جستجو در نام های قدیمی همدان در ابتدا به اولین اسم قدیمی همدان رسیدیم که به آمادای یا اَمَدانه مشهور بوده و در زمان پادشاه ماد در این شکل حضور داشتند.
با بررسی های بیشتر به اسم آکسایا که در دوران قبل از مادها معروف بود رسیدیم. در واقع آکسایا به معنی شهر کاسیان همدان بوده است که همدان در آن معنای جمع و اتفاق است. پس از آن هم کوروش بزرگ در زمان هخامنشیان، پادشاه مادها ( آستیاگ ) را شکست داد و همدان را پایتخت خود کرد.

و اینگونه شد که از بین تمامی اسم های کهن سرزمین همدان ما اسم آکسایا را برای اولین بار در همدان در فضای مجازی انتخاب کردیم و فعالیت خود را شروع کردیم.

آکسایا از چه سالی شروع فعالیت کرد.

شروع راه اندازی آکسایا در چه سالی بود؟

طراحی سایت آکسایا در روز چهارشنبه ۱۴ بهمن ماه سال ۱۳۸۸ فعالیت رسمی خود را با ثبت نام خود و دامنه Aksaya.ir آغاز نمود.

بیش از یک دهه از فعالیت ما در این حوزه می‌گذرد که تجارت زیادی را کسب نمودیم و در این راه همواره سعی کردیم پیشرو و نوآور در همدان و ایران عزیزمان حرکت کنیم.

۰

بهمن

۰

شروع رسمی تیم آکسایا شد.

اهداف و رسالت ما در طراحی سایت آکسایا چیست ؟

باید و نباید های تیم تخصصی آکسایا از ابتدا چه بوده است؟

چرا و نباید‌های طراحی سایت چیست؟

سوالات متداول طراحی سایت

ما سعی کرده‌ایم سوالات مهم و کلیدی که در روند سفارشی و طراحی سایت برای شما پیش آمده است را پاسخ دهیم

طراحی وب آکسایا با گذشت ۱۲ سال سابقه کار موفق به همراه نمونه‌کار‌هایی که در سطح کشور و دنیا رتبه اول قرار گرفتند توانسته ‌ایم در کنار قیمت مناسب با کیفیت‌ترین طراحی سایت را در همدان داشته باشیم.
خداروشکر می‌کنیم که در این مدت تجارت‌های بسیار زیادی را در فضای مجازی گسترش دادیم.

طراحی وب آکسایا با بیش از ۱۱ سال سابقه طراحی سایت در شهر همدان یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های توسعه دهنده وب همدان بصورت اختصاصی بوده است، که کار خود را در همین شهر آغاز نموده است و در همدان توسط تیم جوان طراحی سایت آکسایا  فعالیت می‌نماید.

تعرفه‌های طراحی سایت در همدان یکی از مواردی است که در شرکت‌ها و افرادی که بصورت فریلسنر کار می‌کنند کاملاً متفاوت و گاهاً از یک میلیون تومان شروع شده و گاهاً اختلاف قیمت‌های طراحی سایت به بیش از چند ده میلیون تومان هم می‌رسد و همه این اختلاف قیمت‌ها بستگی به نحوه خدمات، کیفیت خدمات طراحی سایت، پشتیبانی طراحی سایت، طراحی قالب اختصاصی یا آماده  و اختلاف در کدنویسی اختصاصی و متن باز است.

بهترین شرکت طراحی سایت در همدان کدام است؟ انتخاب یک شرکت معتبر در زمینه طراحی سایت کار سختی نیست چند ویژگی وجود دارد که می‌تواند توسط آن پی به اعتبار یک شرکت طراحی سایت در همدان نمود. اینکه این شرکت چقدر سابقه کار و موفقیت در زمینه پروژه‌های انجام شده دارد. نمونه‌کار‌های موفق یکی از نشانه‌های اعتبار هر شرکت طراحی سایت است. شما می‌توانید موفقیت‌های شرکت آکسایا را اینجا مشاهده نمایید.

بعد از طراحی وب سایت یکی از مهم‌ترین خدمات هر شرکت طراحی سایت پشتیبانی وب سایت توسط تیم طراحی و پشتیبانی آن شرکت است. ارائه خدمات پشتیبانی در همدان توسط شرکت آکسایا توسط تیم مجرب در ۲۴ ساعت شبانه روز بصورت آنلاین انجام می‌گیرد و با توجه به اهمیت پشتیبانی سایت ما در تلاش هستیم سریع‌ترین پاسخگویی و رفع مشکلات را برای مشتریان وب سایت داشته باشیم.

با تشکر از اینکه همراه طراحی سایت آکسایا بوده‌اید.
جهت کسب اطلاعات بیشتر از روند طراحی سایت، قیمت های طراحی سایت، نمونه کارها و موفقیت های تیم برنامه‌نویسی آکسایا می توانید در ادامه همراه ما باشید.

[ratemypost-result]