نمونه کار طراحی سایت

Portfolio Web

تیم تخصصی طراحی سایت آکسایا، معتبرترین شرکت طراحی سایت های شرکتی و خلاقانه در ایران است که به پشتوانه طراحی سریع و پیاده سازی با کیفیت موفق و بهینه شده با سرعت عالی به همکاری با معتبرترین شرکت های ایران شده است. در این بخش برخی از نمونه کارهای طراحی سایت ما را مشاهده می‌نماید.

نمونه کار طراحی سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی حرفه ای و استاندارد، از اهمیت بالای برای معرفی هر شرکت معتبر قابل توجه است. یک وب سایت حرفه ای ویترین شرکت شما در فضای آنلاین است، نمایشی که مردم به واسطه آن نسبت به سطح و کلاس کاری شرکت قضاوت می‌کنند.

در این روزها هر فردی ابتدا به صورت مجازی و در فضای اینترنت با یک برند آشنا می‌شود و در ذهن خود از آن شرکت شما تصویرسازی می‌نماید. در این بخش برخی از کارهای ما در زمینه طراحی سایت را می‌توانید مشاهده کنید.

در ادامه صفحه می‌توانید نمونه کارها را در چند دسته طراحی سایت شرکتی، طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت شروع کننده ها و سایر نمونه کارهای آکسایا مشاهده نمایید. با کلیک بر روی هر نمونه کار اطلاعات تکمیلی از آن پروژه قابل نمایش است.

نمونه کار طراحی فروشگاه اینترنتی

رشد و نفوذ اینترنت و استفاده راحت از آن باعث شده فروشگاه اینترنتی جای خود را در میان مشتریان خود کسب نماید.در دو سال اخیر افراد زیادی به دنبال طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی جهت شروع کسب و کار آنلاین خود بوده اند.
هر وب سایت فروشگاهی متشکل از دو بخش اصلی امکانات پایه فروشگاهی و دیگری امکانات اختصاصی خواهد بود.
شرکت آکسایا با رعایت مهمترین استاندارد ها که شامل طراحی سریع و راه اندازی صفر تا صد،  پنل کاربری فارسی و آسان، بهینه سازی سایت برای موبایل و طراحی واکنشگرا، سرعت نمایش بالای فروشگاه، رعایت اصول و تکنیک های سئو و رعایت استانداردهای کدنویسی توانسته موفقیت های زیادی کسب نماید.

نمونه طراحی سایت استارت آپ

عده‌ای از کسب و کارها با توجه به بودجه پایین خود برای شروع کار در زمینه کسب تجارت آنلاین سعی می‌نمایند با کمترین هزینه یک وب سایت داشته باشند.

تیم طراحی وب آکسایا با خلاقیت در این زمینه سعی کرده راهکارهای جذابی برای این دسته از افراد داشته باشد تا آنها نیز با کمترین هزینه های ممکن بتوانند یک وب سایت حرفه با سلیقه خود داشته باشند.

سایر نمونه کارهای طراحی سایت آکسایا

آکسایا علاوه بر نمونه کارهای بالا در طراحی سایت های دیگر شامل : طراحی سایت خبری، طراحی سایت آموزشی، طراحی مجله اینترنتی، طراحی سایت شخصی، طراحی پرتال آگهی، سایت پزشکی و … نیز پروژه های موفقی داشته است. که برخی از آن ها قرار گرفته‌اند.