خدمات ما

ما خدماتی بی نظیر و قدرتمند ارائه می کنیم

ما تمام آنچه به عنوان ابــــــزار موفقیت در فضای مجازی نیاز دارید را در دست داریـــــــــم


طراحی وب سایت

ما بهترین برنامه نویسان در تیم فناوری آکسایا دور هم آمدیم و بر این باور هستیم هر آنچه در ذهن شما برای طراحی وب سایت می گذرد را پیاده سازی نماییم.

طراحی اپلیکیشن موبایل

ما باور داریم که تجارت ها به سرعت در حال تغییر هستند و ما می توانیم زمینه ساز ورود شما به تجارت اپلیکیشن ها با هر پلتفرم دلخواهی در بالاترین کیفیت ها باشیم.

بهینه سازی وب سایت

ما راهکارها و نتایجی برای شما داریم تا بتوانید بازدید سایت خود را افزایش دهید و بیشترین بازدید کننده ها را از بزرگترین موتور های جستجو ( گوگل) داشته باشید.

آموزش های مجازی

ما براین باور هستیم اگر میخواهیم بر دانش خود بیافزاییم باید آنچه را آموخته ایم آموزش دهیم و اینگونه شما هم می توانید در کنار ما یاد بگیرید.

دیجیتال مارکتینگ

ما با بهره مندی از ابزارهای تخصصی و بزرگترین کانال های ارتباطی ، بهترین بازدهی را در جهت معرفی برند و محصولات شما در حوزه آنلاین فراهم خواهیم نمود.

طراحی و توسعه بازی

ما با بهترین تیم طراحی و توسعه Game کشور در حال کار بر روی پروژه های متعدد بازی در پلتفرم تلفن های همراه هستیم و فراتر از بازار داخلی قدم هایی برداشته ایم.

ما برپایه سرویس های بزرگ دنیای it مانند: Google ,Wordpress , Firefox , Java , PHP , MySQL , Apache , Linux بر قدرت خود افزوده ایم و بر پایه FOSS کار می کنیم.