سرویس و خدمات ما

ارائه نوین راه‌کارهای وب و تجارت آنلاین

طراحی وب سایت

از مهارت، تجربه و تخصص خود استفاده خواهیم نمود تا با توجه به نیاز شما یک وب سایت زیبا و کاربردی طراحی نماییم

استراتژی درآمد

تحلیل، برنامه ریزی و ایجاد ساختار های نوین در کسب و کار آنلاین شما به همراه راه‌های کسب درآمد بیشتر در اینترنت.

طراحی گرافیک و UI,UIX

طراحی رابط کاربری انواع نرم افزار‌ها، اپلیکیشن و وب سایت به همراه جدیدترین نرم افزارهای طراحی UI,UIX

بهینه سازی وب (Seo)

ما راهکارها و نتیجه هایی برای شما داریم که مطمئن شوید نام شما در صفحۀ اول موتور های جستجو گر می‌درخشد.

شبکه های اجتماعی

مجموعه از فعالیت ها و ابزار های تخصصی که تیم ما در جهت در گسترش بازار دیجیتال برای شما به ارمغان می آورد.

آنالیز بازدید و تحلیل گوگل

ارائه خدمات و سرویس های تحلیل بازدیدهای وب سایت در کنار ارائه باگ و مشکلات موجود سیستم.

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین شما ۲۴ ساعت شبانه روز بصورت اتوماتیک در حال فروش محصولات شماست، فروش خود را متحول کنید.

تولید محتوا

ما در ۳ بخش استراتژی محتوا، تولید محتوا و انتشار محتوا به بهترین روش آماده هستیم تا کسب و کار شما را گسترش دهیم.

مشاوره دیجیتال

ارائه راهکارهای افزایش بازدید، فالوور در کنار تکنیک های موثر جذب مخاطب در وب سایت ها و شبکه های اجتماعی.

تغییر معادلات کسب درآمد

افزایش فروش

شما هم می‌توانید نوع فروش و حجم فروش خدمات خود را از آن چیزی که هست تغییر دهید. ما روش های رشد و پیشرفت و کسب مشتریان در فضای بی انتهای وب را به شما آموزش می‌دهیم.

روی ما حساب کنید

نتایج واضح در ROI

کارشناسان نرخ بازگشت سرمایه یا Return Of Investmet (ROI) سود حاصل از هر سرمایه گذاری شما را در این فضای تجاری به آمار و ارقام قابل مشاهده و درک می‌سازند.

دوباره و دوباره تلاش کنید

ارائه بهترین روش‌ها

اگر در جذب مخاطب و مشتری در فضای مجازی شکست خورده اید، دوباره و دوباره تلاش کنید با روش های استانداردی که ما به شما ارائه میکنیم دوباره شروع کنید و موفقیت را حس کنید.

ما برپایه سرویس های بزرگ دنیای it مانند: Google ,Wordpress , Firefox , Java , PHP , MySQL , Apache , Linux بر قدرت خود افزوده ایم و بر پایه FOSS کار می کنیم.

برای ابهامات شما پاسخ های خوبی داریم

پاسخ منطقی از ما بخواهید

انتخاب هیچ نام و آدرسی به تنهایی باعث شکست یا موفقیت کسب و کاری نخواهد بود، امّا اگر شما می‌خواهید شروعی با قدرت تر و منطقی تری را آغاز کنید بهتر از بر طبق حداقل استاندارد های موجود که ما هم به آنها اشاره کردیم دست به فعالیت بزنید.

خداروشکر با وجود شبکه های اجتماعی نرخ استفاده از برنامه های آنلاین در بین مردم فوق العاده گسترش یافته است و این امر در جهت فضای موجود بهترین بستر افرایش مشتری را دارد و قطعاً از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند.

سوال زیبایست! هر دو رکن تبلیغات در فضای مجازی و سئو (به همراه ورودی از گوگل و موتور های جستجو ) مهّم، تاثیرگذار و غیر قابل فراموش هستند. هر دو مثل بال های یک پرنده در پرواز هستند که نبود هر کدام نتیجه ای نخواهد داشت. امّا این به سیاست شما بستگی دارد که کدام را بزرگتر و ویژه تر بدانید.

جواب این سوال کاملاً مشخص و واضح است با رشد و پیشرفت این فضاهای نوین اینترنت داشتن حداقل یک وب سایت برای هر کسب و کاری از واجبات امر است و در همه جای دنیا تمامی صاحبان کسب و کار صفحه ای اختصاصی برای خود محصولات، خدمات خود جهت معرفی دارند و تمامی این واجبات بخاطر فروش و تاثیر مثبت آن می‌باشد. و مهم از آن اینکه چطور با چه هدفی و چقدر ارزش و انرژی یک وب سایت را راه اندازی نموده اید.

رسیدن در لینک های ابتدای گوگل جهت بازدید بیشتر و جذب مشتری واقعی یک هدف می‌باشد که برای آن شما نیاز به یک مشاوره و برنامه استراتژی سئو دارید. شما حتماً و قطعا می‌توانید در رتبه اول گوگل باشید فقط شما باید ارزش لازم را برای رسیدن به آن هدف جمع آوری و برایش زمان و انرژی بگذارید تا به آنچه میخواهید برسید.

تیم توسعه آکسایا در چند سال اخیر با توجه به تجربیات خود سعی نموده با هدف موفقیت مشتریان قدم در همکاری بردارد. طی بررسی هایی که ما انجام دادیم سعی نمودیم تمامی امکانات لازم برای شروع موفق را گردهم بیاوریم و بسته های طراحی را برای مشتریان خود آماده نمودیم که شروع قیمت آنها ۹ میلیون تومان می باشد.

یکی از بخش هایی که چالش های بسیار زیادی را به همراه دارد بخش پشتیبانی و نوع پشتیبانی سرویس ها می‌باشد. ما پس از تجربیاتی که در این بخش داشتیم یک طرح کامل و شفاف جهت سرویس های خود ارائه کردیم که مشتری می‌تواند با توجه به نیاز خود یکی از موارد را انتخاب نموده و از خدمات آن بهره مند گردد. تمامی پشتیبانی ها بصورت آنلاین ۲۴ ساعته از پرتال پشتیبانی آکسایا می‌باشند.

بله. تیم طراحی و توسعه گرافیک آکسایا چندین سال است که در زمینه طراحی انواع لوگو تجاری، رابط کاربری انواع نرم افزار ها و اپلیکیشن های اندروید و IOS فعالیت می کند. در صورتی که تمایل به سفارش داشتید می تواند نمونه کارهای این بخش را نیز مشاهده نموده و پس از آن اقدام به تکمیل فرم سفارش نماید.